Отзыв о работе станций СТМ-256х в Киевской области

 НПО “Сигма-Т” получен отзыв о работе цифровых АТС СТМ-256х в сетях связи Киевской области.  Приводим текст документа:

«Щодо функціонування АТС СТМ-256х на мережі зв’язку Київської області

На Ваш запит, вихідний №255/1 від 05.08.08, надаю відгук стосовно функціонування цифрової АТС (ЦАТС) СТМ-256х цифрової системи комутації СТМ на мережі зв’язку Київської обласної філії ВАТ «Укртелеком».

В експлуатації на ТМЗК Київської області станом на 01.05.2008 року знаходиться 58 АТС СТМ-256х, загальною монтованою ємністю 51628 портів. Встановлені АТС мають ємність від 222 портів (смт. Сухоліси Кагарлицького району) до 4842 портів (м. Узин Білоцерківського району). Перша АТС була введена в експлуатацію в 1998 році, найбільш інтенсивно обладнання вводилося в експлуатацію протягом 2003-2005 років.
АТС СТМ-256х підтримує усі діючі на існуючій мережі сигналізації (від 1ВСК до R2D та СКС-7), легко інтегрується в існуючу систему зв’язку, має можливість підключати як індивідуальні абонентські лінії (сумарний опір шлейфу до 1200 Ом або до 3400 Ом), так і зблоковані (сумарний опір шлейфу до 3400 Ом), працює з усіма типами аналогових телефонних апаратів. При цьому АТС СТМ-256х дозволяє без зайвих витрат проводити реконструкцію мереж зв’язку використовуючи існуючі лінійно-кабельні споруди без побудови нових.
АТС СТМ-256х має гнучку модульну структуру з розподіленим програмним управлінням, легка в експлуатації та контролі за її роботою. Надає достатню кількість сучасних додаткових послуг абонентам (понад 30). Завдяки використанню сучасної елементної бази АТС має низьке енергоспоживання, не більше 0.45 Вт на порт.
Наявність на підприємстві підрозділу з перспективних розробок та програмного забезпечення дозволяє впроваджувати за нашим замовленням додаткові послуги, якісне сервісне обслуговування, тощо. Згідно нашого замовлення фахівцями ТОВ «НВО Сігма-Т» відпрацьовані, а спільно з фахівцями філії впровадженні в районних центрах м. Біла Церква, м . Боярка, м. Бровари, м. Обухів, м. Яготин програмно-апаратні рішення стосовно Центрів віддаленої діагностики (ЦВД) АТС СТМ-256х. ЦВД дозволяє своєчасно отримувати широкий спектр статистичної, діагностичної та інформації стосовно якості зв’язку та отримання споживачами послуг по всім АТС, підключених до ЦВД, оперативно з упередженням реагувати на ймовірні відмови в роботі обладнання та програмного забезпечення.
АТС має сертифіковану згідно вимог ДСТСЗІ СБ України штатну систему технічного захисту інформації рівня Е3, що гарантує належну безпеку стосовно зовнішнього та локального втручання в роботу комутаційних систем.
З введенням в експлуатацію обладнання АТС СТМ-256х відчутно покращився зв’язок як в сільських адміністративних районах, так і в містах. Населення отримало сучасний телефонний зв’язок, з’явилась можливість отримання сучасних послуг, в т.ч. користування Інтернетом. Суттєво зросла доходність центрів електрозв’язку, що експлуатують це обладнання.
Підприємством своєчасно і кваліфіковано виконуються монтажні та пусконалагоджувальні роботи, пов’язані з впровадженням обладнання та програмного забезпечення. Наявність висококваліфікованих фахівців в сервісних центрах у м. Києві та м. Дніпропетровську дозволяє своєчасно врегульовувати виникаючі в процесі експлуатації питання та звести до мінімуму час виправлення виникаючих пошкоджень в роботі комутаційного обладнання.
Під час експлуатації АТС СТМ-256х зарекомендувала себе з позитивної сторони, обладнання та програмне забезпечення працюють надійно, повністю задовольняючи потреби експлуатації. Технічні характеристики системи повністю відповідають вимогам керівних нормативних документів (ТУ, ДСТУ, ГСТУ та інш.). Скарги та нарікання стосовно роботи обладнання та програмного забезпечення відсутні. Сервісні центри ТОВ «НВО Сігма-Т» своєчасно надають при потребі необхідні технічні консультації.
Враховуючі вищезгадане, напрацьований в філії досвід експлуатації, плани ТОВ «НВО Сігма-Т» в напрямку подальшого розвитку та вдосконалення обладнання, програмного забезпечення АТС СТМ-256х, вважаю за доцільне продовжити впровадження цього обладнання на ТМЗК Київської області.

 
З повагою,

Директор В. В. Коробко»

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.