Отзыв о работе СТМ256х в сети ЗАТ «ДАТАГРУП»

 НПО “Сигма-Т” получен отзыв о функционировании   цифровых АТС СТМ-256х цифровой системы коммутации СТМ в сети связи ЗАТ «ДАТАГРУП».

В документе сказано:

«В експлуатації на ТМЗК ЗАТ «ДАТАГРУП» станом на 01.06.2009 року знаходиться 6 АТС СТМ-256х® загальною монтованою ємністю 4608 портів. Встановлені АТС мають ємність від 316 портів – ж.м. Кротово (256 АЛ та 2 Е1 – кінцева АТС) до 2224 портів – АТС-7916 (1024 АЛ та 40 Е1– опорно-транзитна АТС).

ОПТС-7916 включена у UTP Cirpaк, в ОПТС-7916 включені дві кінцевих АТС типу СТМ-256х® загальною ємністю 1972 портів (1792 АЛ та 6 Е1) та ОПТС-7912 загальною ємністю 1204 портів (1024 АЛ та 6 Е1), в яку включено дві  кінцевих АТС типу СТМ-256х® загальною ємністю 858 портів (768 АЛ та 3 Е1). Також в ОПТС 7916 включені за допомогою сигналізації АЦСС-1 різноманітні виноси типу Panasonic, Samsung,Cisco та інші. Загальна ємність транзитного вузла 7916 складає 4608 портів. ОПТС-7916 забезпечує транзитні з’єднання з використанням як цифрової сигналізації (АЦСС-1), так і аналогової (R2D). Міжстанційне з’єднання АТС типу СТМ-256х® здійснюється за допомогою внутрішньостанційної сигналізації.

ТС СТМ-256х® має гнучку модульну структуру з розподіленим програмним управлінням, легка в експлуатації та контролі за її роботою. Надає достатню кількість сучасних додаткових послуг абонентам. Завдяки використанню сучасної елементної бази АТС має низьке енергоспоживання, не більше 0.45 Вт на порт, працює з усіма типами аналогових телефонних апаратів. При цьому АТС СТМ-256х® дозволяє без зайвих витрат проводити реконструкцію мереж зв’язку, використовуючи існуючі лінійно-кабельні споруди без побудови нових.

Наявність на підприємстві підрозділу з перспективних розробок та програмного забезпечення дозволяє впроваджувати за нашим замовленням додаткові послуги, якісне сервісне обслуговування. Програмне забезпечення підтримує можливість оперативного контролю стану мережі ЦАТС СТМ-256х®, проводити віддалену діагностику, вести централізований збір даних тарифікації, статистики.

АТС має сертифіковану згідно вимог ДСТСЗІ СБ України штатну систему технічного захисту інформації рівня Е3, що гарантує належну безпеку стосовно  зовнішнього та локального втручання в роботу комутаційних систем.

Підприємством своєчасно і кваліфіковано виконуються монтажні та пусконалагоджувальні роботи, пов’язані з впровадженням нового обладнання та програмного забезпечення. Наявність висококваліфікованих фахівців дозволяє своєчасно вирішувати питання, що виникають в процесі експлуатації, та звести до мінімуму час виправлення виникаючих пошкоджень в роботі комутаційного обладнання.

Під час експлуатації АТС СТМ-256х зарекомендувала себе з позитивної сторони, обладнання та програмне забезпечення працюють надійно, повністю задовольняючи потреби експлуатації. Технічні характеристики системи повністю відповідають вимогам керівних нормативних документів (ТУ, ДСТУ, ГСТУ та інш.). Скарги та нарікання стосовно роботи обладнання та програмного забезпечення відсутні. Співробітники ТОВ «НВО Сігма-Т» своєчасно надають при потребі необхідні технічні консультації.

Враховуючи вищезгадане, напрацьований в філії досвід експлуатації, плани ТОВ «НВО Сігма-Т» в напрямку подальшого розвитку та вдосконалення обладнання, програмного забезпечення АТС СТМ-256х, вважаю за доцільне продовжити впровадження цього обладнання на ЗАТ «Датагруп». »

З повагою,

керівник Дніпропетровського регіонального підрозділу «Датагруп -Дніпропетровськ»  С.І.Тимченко»

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.